Witaj w sklepie Cukierniczyraj.pl - Akcesoria cukiernicze od A do Z

PASTA DAMA TOP 2,5KG

Irca
Cena: 59,99 zł
Na magazynie: Ograniczona liczba sztuk

Opis produktu:

Gotowa masa cukrowa o zwiększonej elastyczności umożliwiająca pokrycie dużej powierzchni tortu dość cienką warstwą białego lukru.

Kolor masy można zmieniać dodając barwniki w żelu.

Dzięki zawartości tłuszczu roślinnego masa nie pęka i nie kruszy się przy obkładaniu.

SKŁAD cukier, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny, olej roślinny, substancja zakwaszająca, kwasek cytrynowy, aromaty KOLOR BIAŁY

SPOSÓB UŻYCIA / PRZEPIS NA OBKŁADANIE TORTÓW Masę delikatnie wyrobić rękoma i rozłożyć na blacie posypanym cukrem pudrem lub na podkładzie z maty silikonowej.

Rozwałkować masę na placek większy niż powierzchnia tortu (tak żeby pokrył również jego boki - zakład ok. 15 cm). Następnie za pomocą wałka lub na macie przenieść masę na tort (w celu dobrego przyklejenia masę cukrową kładziemy na tort pokryty masą maślaną).

Obkładanie tortu masą zawsze zaczynaj od równego rozłożenia masy i dokładnego przyklejenia jej do powierzchni, a następnie stopniowo należy obklejać boki tortu od górnej krawędzi ku dołowi tak, żeby pod masą nie znalazło się powietrze. Wyrównaj górę i boki za pomocą packi cukierniczej, po czym dociśnij dolny brzeg przy podstawie i odetnij pozostałą część masy.

Ozdoby do masy najlepiej przyklejać za pomocą kleju spożywczego lub niewielkiej ilości wody. Masę można malować barwnikami w żelu za pomocą aerografu oraz barwnikami pudrowymi.
Recenzje

Obecnie nie ma recenzji o produktach.