Witaj w sklepie Cukierniczyraj.pl - Akcesoria cukiernicze od A do Z

Papilotki do muffinek

Nazwa produktu Cena Kup Teraz
19,50 złKup Teraz
2,99 złKup Teraz
4,99 złKup Teraz
24,50 złKup Teraz
9,48 złKup Teraz
11,99 złKup Teraz
6,50 zł  3,69 złKup Teraz
11,00 zł  7,38 złKup Teraz
19,99 złKup Teraz
9,30 złKup Teraz

Stron:  1  Wyświetlono rekordy od 1 do 10 (z 10 znalezionych produktów)

Muffinki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na wszelkich przyjęciach. Na ich sukces składa się oczywiście wyborny smak, pomysłowość w doborze składników oraz sposób ich ozdobienia. Świetnie sprawdzają się tutaj papierowe papilotki do muffinek, które jednocześnie pełnią funkcję ozdobną i ułatwiają pieczenie. Papilotki dostępne są w różnorodnej palecie barw i wzorów.

Papilotki do muffinek wkłada się w otwory blachy do pieczenia muffinek i napełnia ciastem do ¾ wysokości. Dzięki zastosowaniu papilotek nie ma konieczności smarowania blachy masłem czy olejem, a w związku, z tym że są wykonane z papieru odpornego na tłuszcz nie przebarwiają się po upieczeniu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór wzorów na każdą okazję - papilotki z motywami świątecznymi, urodzinowymi oraz kolorowe papilotki, które sprawdzą się również gdy chcesz upiec muffinki bez specjalnej okazji. W związku z tym, że największymi fanami muffinek są dzieci, producenci oferują ogromny wybór wzorów dla dziewczynek - księżniczki i kwiatuszki oraz dla chłopców - papilotki we wzór piratów, samochodzików czy piłek.