Witaj w sklepie Cukierniczyraj.pl - Akcesoria cukiernicze od A do Z

OPAKOWANIA NA TORTY

Nazwa produktu Cena Kup Teraz
2,99 złKup Teraz
0,62 złKup Teraz
1,99 złKup Teraz
2,90 złKup Teraz
4,15 złKup Teraz
4,00 złKup Teraz
6,77 złKup Teraz
14,99 złKup Teraz
2,09 zł  1,07 złKup Teraz
3,10 zł  1,61 złKup Teraz
2,58 złKup Teraz
3,20 złKup Teraz
4,35 złKup Teraz
2,00 złKup Teraz
2,20 złKup Teraz
1,85 złKup Teraz

Stron:  1      Wyświetlono rekordy od 1 do 16 (z 27 znalezionych produktów)

Przygotowanie tortu, który będzie nie tylko doskonale smakował, ale też zachwycał formą, to nie lada wyzwanie. Dużą rolę w efekcie końcowym odgrywają detale – jednym z nich jest opakowanie. To powinno nie tylko chronić wypiek przed uszkodzeniem, ale też dobrze się prezentować.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór pudełek na ciasta, torty i inne wypieki. Oferujemy wysokiej jakości opakowania, które skutecznie chronią wyroby cukiernicze przed zgnieceniem, zapewniając im ładny wygląd. Jednocześnie nasze opakowania gwarantują także dłuższą świeżość wypieku i jego lepszy stan podczas serwowania.

W naszej ofercie znalazły się zarówno klasyczne kartonowe opakowania na torty w różnych rozmiarach i stylistyce, jak i inne opakowania cukiernicze zaprojektowane z myślą o ciastach, babeczkach i mniejszych ciasteczkach, a nawet opakowania na torty piętrowe.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Opakowania, które znajdą Państwo w naszym sklepie, nie tylko ładnie się prezentują, ale przede wszystkim są trwałe i wytrzymałe.