Witaj w sklepie Cukierniczyraj.pl - Akcesoria cukiernicze od A do Z

JEWEL GREENModel: [72]

Cena: 14,90 zł 10,47 zł
Na magazynie: Ograniczona liczba sztuk

Opis produktu:

Barwniki Pudrowe

w proszku

Błyszczące barwniki pudrowe EDIBLE PEARL są jadalnymi posypkami, niezastąpionymi przy dekoracji tortów i ozdób cukierniczych. Nadają się do aplikacji zarówno na sucho, jak również na mokro. Barwniki charakteryzują się wysoką siłą krycia, niepowtarzalnym efektem mienienia się i blasku, oraz bogactwem dostępnych odcieni kolorów. Wszystkie kolory są produktami jadalnymi.

 

Opakowanie: 
Jedno opakowanie zawiera 10 ml pigmentu / MASA NETTO 3,6 g 

 

Zastosowanie:
Dekorowanie tortów w stylu angielskim, kwiatów, figurek i detali, pokrywanie form do czekolady i czekolady, zdobienia karmelu.

 

Zalety barwników:

  1. Mozliwość aplikacji posypek na sucho oraz na mokro po wymieszaniu z alkoholem,
  2. Szeroka paleta 43 dostepnych odceni,
  3. Aż 19 kolorów AZO FREE,
  4. Wygodny w pracy, szeroki słoiczek,
  5. Produkt bezglutenowy.

Dozowanie:
Zastosowanie sa sucho: Nanieść wybrany barwnik pudrowy na powierzchnie.  Produkt można naosić różnymi technologiami, np. ręcznie pędzelkie, gąbką, rozpylając na sucho  „pstrykając” w pędzelek z barwnikiem, delikatnie „dmuchając” na czubek noża z barwniki.
Zastosowanie na mokro: Rozmieszać małą ilość pudru z alkoholem., nanosić od razu za pomocą np. pędzelka, gąbki itp. Rozwarstwianie się płynu i barwnika jest procesem normalny.
Barwniki pudrowe, można aplikować do mas przezroczystych (np. galaretka) i nieprzezroczystych np. masa cukrowa, marcepan, czekolada.

Informacje techniczne:
barwniki pudrowe Edible Pearl w proszku to pigmenty. W odróżnieniu od barwników które są cząstkami rozpuszczalnymi, pigmenty są nierozpuszczalne. Dlatego można je mieszać jak i z produktami zawierającymi wodę (np. galaretki) jak i z olej (np. czekolady), oraz stosować powierzchniowo. Z barwników Perłowych w proszku można wykonać farbkę spożywczą, dodając produkt do alkoholu czy też przezroczystego lukru.

 

 
Recenzje

Obecnie nie ma recenzji o produktach.