Witaj w sklepie Cukierniczyraj.pl - Akcesoria cukiernicze od A do Z

FOREMKI DO MASY CUKROWEJ

Nazwa produktu Cena Kup Teraz
69,99 złKup Teraz
24,99 złKup Teraz
99,99 złKup Teraz
39,99 złKup Teraz
59,99 złKup Teraz
12,50 złKup Teraz
19,99 złKup Teraz

Stron:  1  Wyświetlono rekordy od 1 do 7 (z 7 znalezionych produktów)

Formy silikonowe do masy cukrowej służą do wykonywania ozdób do dekoracji tortów, ciast, ciasteczek i innych wypieków i wyrobów cukierniczych. Przy użyciu foremek można tworzyć dekoracje z masy cukrowej, lukru plastycznego, masy marcepanowej czy innych mas o dużej plastyczności. W ofercie naszego sklepu dostępne jest wiele wzorów form silikonowych do masy cukrowej. Jednymi z najpopularniejszych są foremki w kształcie kwiatów czy liści. Uzupełnieniem ozdobnych kwiatów z masy cukrowej mogą być pręciki i druciki, które również mamy w swojej ofercie. Tak przygotowane kwiatki cukrowe są bardzo elegancką i realistycznie wyglądającą ozdobą.

Foremki do masy cukrowej pozwolą Ci wykonać dekoracje w kształcie płatków róży, motyli, bobasa czy korony. Duża różnorodność kształtów form sprawia, że znajdziesz u nas foremki do ozdób z masy cukrowej na każdą okazję, a Twoje wypieki będą zachwycać nie tylko smakiem, ale i wyjątkowym wyglądem.

Formy silikonowe do masy cukrowej wykonane są z najlepszej jakości silikonu. Forma jest niezwykle prosta w obsłudze, toteż nadaje się także dla początkujących cukierników. Foremki do masy cukrowej wystarczy włożyć na 10 minut do zamrażarki, a następnie naprawdę delikatnie nacisnąć na dno foremki. Silikon jest bardzo elastyczny, toteż gotowa z łatwością i bez szwanku odchodzi od formy.