Witaj w sklepie Cukierniczyraj.pl - Akcesoria cukiernicze od A do Z

BARWNIKI, DODATKI, MASY,LUKRY

Nazwa produktu Cena Kup Teraz
22,99 zł  17,10 złKup Teraz
14,60 złKup Teraz
9,00 zł  6,16 złKup Teraz
14,90 zł  10,47 złKup Teraz
10,99 złKup Teraz
10,99 złKup Teraz
10,99 złKup Teraz
49,99 złKup Teraz
14,90 zł  10,47 złKup Teraz

Stron:  1  Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 znalezionych produktów)

Barwniki do ciast i deserów

Dobrej jakości barwniki spożywcze uatrakcyjniają wygląd wypieków, deserów i dekoracji cukierniczych nie zaburzając smaku potrawy. Kolorowe barwniki doskonale nadają się również do barwienia marcepanu.

Barwniki w żelu pozwalają na precyzyjną kontrolę intensywności barwy. Pozwalają na uzyskanie wyrazistego koloru bez efektu rozrzedzenia barwionej masy, ponadto nie zmieniają jej smaku. Użycie tego typu barwników daje możliwość atrakcyjnego udekorowania tortów, muffinek i cupcake’ów. Barwniki są bardzo wydajne i często wystarczy jedna do kilku kropli, aby uzyskać piękny kolor masy, a co najważniejsze są jadalne i można je bezpiecznie stosować.

Pełna gama kolorystyczna barwników spożywczych

Barwniki spożywcze swój kolor zawdzięczają jadalnym pigmentom syntetycznym bądź naturalnym. W naszej ofercie znajdziesz barwniki w postaci żelu, proszku czy sprayu. Dostępna jest pełna gama kolorystyczna, pozwalająca zrealizować wszelkie pomysły, a nawet barwniki z brokatem. Oferowane przez nas barwniki jadalne to produkty pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów, jak Wilton, ScrapCooking, FoodColours.

Zastosowanie

Przy pomocy barwników spożywczych można barwić: lukry, masy cukrowe, masy maślane, masy z mascarpone, bitą śmietanę, masę marcepanową i biszkopty. Barwniki są niezastąpione do przygotowania uwielbianego przez dzieci (rainbow cake) i kultowego velvet cake. W okresie Wielkanocnym przydadzą się do malowania pisanek.

Pokaż: